Elektro sex - jak si ho užít?

Elektro sex využívá ke stimulaci erotogenních zón nebo pohlavních orgánů elektřinu. Jde o hit poslední doby, kterému se věnují ti odvážnější, kteří se rádi baví a kteří si rádi užívají.

Elektro sex se praktikuje s pomocí elektro přístrojů, které jsou určeny buď konkrétně pro pány, nebo pro dámy. Tyto pomůcky se od sebe vzájemně liší, aby dokázali uspokojit dané pohlaví. Elektro pomůcky pro sex jsou k dostání v sexshopech, kde si vyberete dle toho, zda s touto sexuální praktikou teprve začínáte, jaké výsledky očekáváte a na jaké vibrace jste připraveni. Co to ten elektro sex přesně je?

Elektro sex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12435 (gejsa.cz#366)