Elektro sex - jak si ho užít?

Elektro sex využívá ke stimulaci erotogenních zón nebo pohlavních orgánů elektřinu. Jde o hit poslední doby, kterému se věnují ti odvážnější, kteří se rádi baví a kteří si rádi užívají.

Elektro sex

Elektro sex je spojován především s** BDSM sexem**. Elektro sex je ale v současné době stále častěji považován i za samostatnou praktiku, která činí zúčastněným potěšení, je velmi příjemná, ale může být i dosti bolestivá. Elektro sex spočívá ve stimulaci pomocí elektrického proudu, který působí na svaly a nervy v lidském těle. Vzhledem k tomu, že se jedná o sexuální praktiku, správně usuzujete, že se při elektro sexu klade zvláštní důraz na pohlavní orgány, tedy na vagínu a na penis. Elektrické pomůcky, které se při elektro sexu používají, jsou však uzpůsobené i análnímu použití, prsním bradavkám a dalším částem těla, které jsou považovány na erotogenní zóny. Při elektro stimulaci se doporučuje používat i další erotické pomůcky, kterými jsou různé vibrátory, anální kolíky a další.

«« Elektro sex - jak si ho užít? Je elektro sex bezpečný? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12435 (gejsa.cz#366)