Erotický horoskop - Beran

Znamení, ve kterém jsme se narodili, nás může ovlivňovat ve všech směrech lidského života a ani erotika není žádnou výjimkou. Lidé, kteří jsou narozeni v jiném znamení, mohou mít společné sexuální fantazie.

Muž Beran a erotika

Pokud se Váš muž narodil ve znamení berana, bude velice vášnivý, divoký a neukojený. Bývá často hodně nenasytný a také netrpělivý milenec. Jestliže jeho partnerka odmítne sex a on zrovna má tu největší chuť, může se i setkat i s jistou netaktností a neohleduplností. Beran si prostě vezme to, co zrovna chce a moc se nedívá napravo a nalevo.

Sobec, který si umí říct

V tomto ohledu je sobec, jenž se dokonce začne domáhat svých práv a povinností vůči němu. Rozhodně neuznává erotické hry, jež nezavrší sex. A co ho maximálně může rozčílit, když ho žena svádí, líbá se s ním, rukou mu přejíždí po rozkroku a chvíli na to řekne „tak se měj, čau“. Nerozumí tomu, proč to někdo dělá, nebo měl by dělat. Prostě teď jsi mne nažhavila, tak bude sex a žádné výmluvy. Pokud jako milenka tuto informaci budete respektovat, setkáte se s naprosto famózním zážitkem.

Nenasytný dobyvatel s energií

Beran má obvykle velice dobrou fyzičku, takže celou akci koriguje a cítí se naprosto báječně, když svoji partnerku může uspokojit a mít nad ní moc. Muž ve znamení Berana je ideálním partnerem pro ty ženy, které milují sex, ale raději jsou v této roli podřízené a poslouchají muže. Pokud zaujmete tuto roli, bude vás milovat k zbláznění. Užijte si to, toto vše, je jen a jen pro Vás. Jen mu prosím neslibujte nic, co nejste ochotná splnit. Beran miluje novinky a rád experimentuje. Bude nadšený, když ho překvapíte v erotickém prádle o polední pauze v práci, stejně tak, když navrhnete Vaši sexuální představu, kterou chcete realizovat. Je to opravdový muž činu, a jestliže si Vás vybere jako svůj objekt, udělá vše proto, aby Vás získal, jen tak se nenechá odradit.

Aby získal ženu, udělá pro to vše

Pokud ho chcete odmítnout, pak tak učiňte přímo. Žádné okliky, nebo se se zlou potážete. Beran si z toho nedělá žádnou vědu, takže když mu řeknete, že nemáte zájem, pak se zvedne a jde dál. V sexu si rád vše řídí a také si nedělá obvykle velkou hlavu z ochrany. Pokud tedy nechcete být brzy těhotná, spoléhejte na svoji ochranu a případně noste u sebe i kondom. S beranem se připravte na nepoznané. Bude rád objevovat Vaše tělo a zkoušet, co na něj nejlépe platí a bude to rád praktikovat. Čeho se s milencem ve znamení Berana nemusíte obávat, je nuda v posteli. Rozhodně Vás nenechá ve stereotypním sexu manželů ve středním věku. Naopak, bude ve Vás vybízet divu – občas Vás zatahá za vlasy, kousne do krku, zaryje nehty do Vašeho pozadí.

Násilnické sklony

Má tak trochu násilnické sklony, což nemusí zrovna všem ženám vyhovovat, ale pokud Vám to vyhovuje, je to ideální milenec pro Vás. Speciálně ho vzrušuje ženské sténání a samozřejmě i mokrý orgasmus. To je vůbec to nejlepší, čím ho můžete odměnit. Má sklony k sado-maso praktikám. Jestliže ho překvapíte v černém latexu, bude vzrušením kvílet. Nebrání se skupinovému sexu, ale pokud najde partnerku, která mu naprosto vyhovuje, pak nemá důvod se poohlížet za jinou.

Žena beran a erotika

Na první pohled působí jako hodná a milá ovečka, ale kdo hledá takovou milenku, velice by se v ní spletl. Je to divoška a k sexu má velice upřímný a otevřený vztah. Nedělá s tím žádné vědy a má obrovskou fantazii. Velice ráda experimentuje a obvykle nemá zábrany. Vyhovuje jí jistá podřazenost partnera, který se spíše nechává vést.

Raději nahoře, než dole

Ale ne zcela, miluje takovou tu postelovou hru, tak trošku bitku, kdy se misky vah přelévají z jedné na druhou, chvíli je ve vedení ona, chvíli on. Většinou nemívá k experimentům zábrany, naopak, sama s nimi přichází a mnohého milence velice příjemně překvapí. Jestliže s ní budete udržovat milenecký vztah dlouhodobě, nemusíte mít obavy z nudy a v okamžiku, kdy už se Vám bude zdát, že je to již fádní, tak Vás naprosto šokuje. Můžete si připadat jako lovná zvěř, takže většinou vyhovuje partnerům, kteří rozhodně nejsou dominantní. Naopak, to může být ona, kdo je dominantní.

Sklony k sado-maso praktikám

V latexovém oblečku s bičíkem v ruce Vás připoutá k posteli a klidně Vám do pusy strčí roubík. Miluje polohu „na koníčka“, nebo jakoukoli jinou, kde ona je nahoře a muže ovládá, celou akci má „pod kontrolou“ a ráda ji řídí. Určování poloh, rytmus a další, bere, jakože sama musí řídit. Ani ve snu ji nenapadne, že by to mělo být jinak. Proto se pro partnera může zdát, že není nutno vyvíjet žádnou speciální aktivitu, takže po nějaké době nastane jeho pasivita, což ale žena ve znamení Berana rychle zaznamenává, a pokud se nic nezmění, je schopná muže opustit, nebo podvést.

Hlučná milenka, jež organizuje

Miluje rozkoš, často je hlučná. Vzdychá a partnera dráždí, nejen slovně, ale i nehty, které zarývá do jeho zad nebo pozadí. Nepotřebuje žádné zvláštní mazlení a většinou ani dlouhou předehru. Je celá bez sebe z pocitu mít partnerův penis v sobě. Cítí se jako bohyně, že ho má ve své moci a toto je to, co vyhledává. Dopřejte jí tuto radost, ona Vás obdaruje mnohem větší radostí. I když sama je schopná být partnerovi nevěrná, sama nevěru od svého partnera netoleruje.

Nevěra a zrada jsou zakázaná slova

Je velice žárlivá a většinou ihned pozná, pokud její partner má románek s jinou. Jako její partner rozhodně nemějte vedlejší vztahy, je mstivá a dokáže Vám to „pěkně spočítat“. Jestliže k ní budete upřímný při rozchodu, sice půjde o velké drama, ale daleko lepší, než zbaběle odejít a zradit, protože toto ženy ve znamení Berana neodpouští.

Co chce

Jejím přáním je, aby po ní muži toužili a vnímali ji jako naprosto úžasnou milenku. Nemusí ji bezhlavě milovat a netouží ani po zamilovaných básničkách, jako po toužebných pohledech, koupeného drinku nebo pozvání na večeři, po které bude následovat sex. Předvede se v minisukni a hluboký výstřih bude taktně nastavovat, abyste po ní toužil, slintal, stejně jako jiní muži okolo, což musí ve Vás vyvolat jistý pocit nadřazenosti a chtíče.

Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12541 (gejsa.cz#594)