Erotický horoskop - Štír

Znamení, ve kterém jsme se narodili, nás může ovlivňovat ve všech směrech lidského života a ani erotika není žádnou výjimkou. Lidé, kteří jsou narozeni v jiném znamení, mohou mít společné sexuální fantazie.

Muž ve Štíru a erotika

Ženy, které hledají vášnivého milence, pro kterého budou středem zájmu, a často je bude různými způsoby svádět, by měly volit z celého zvěrokruhu Štíra. Právě on je tím pravým svůdníkem, jakého by si žena přála. Když si vyhlédne dívku, umí se jí dvořit neuvěřitelným způsobem a i když se dané dámě nějak zvlášť nelíbí, domluví si s ním rande, protože ji nesmírně pobavil a to většinu žen zaujme. Po chvíli je vlastně ráda, že si vybral právě ji.

Fantazie

Štír je muž s ohromnou fantazií, kterou velice rád také uvádí do praxe. Je ovládán silnou erotickou touhou, která ho podporuje při seznamování. Zaměří se na ženu, kterou si vybral a nepřestane, dokud není jeho. Málokdy odchází s nepořízenou, protože právě toto většina žen miluje – být neustále sváděna, takže mu ráda podlehne a on tak může své nahromaděné myšlenky realizovat.

Silná přitažlivost

Typický muž ve znamení Štíra je takový zvláštní, až magnetický. Nějakým nadpozemským způsobem z něj sálá taková přitažlivost, že jiní muži mu závidí jeho úlovky. Je sebevědomý a klidně se zaměří na dívku, na kterou by si jiní muži ani netroufli. A k závisti všech ostatních u ní uspěje.

Věrnost

Bohužel, možná v kombinaci s jeho vysokým sebevědomím, nebo jeho touhou po objevování nových žen i zážitků, bývá často nevěrný. U žen není stálý, anebo má jednu partnerku a bez pocitu studu, flirtuje s jinými. Na veřejnosti, pakliže tam není jeho partnerka, se chová, jakoby žádnou neměl. Má rád chuť zakázaného ovoce a je přímo posedlý flirtováním. Proto si s tím nedělá žádnou hlavu a užívá si života plnými doušky. Pokud by však některá z těch, rychle poznaných žen, chtěla být pro něj něco víc, okamžitě od ní odchází a dělá, jakoby ji nikdy nepoznal. To je také důvod, proč se do něj řada žen zamilovává – prvně kolem ní poletuje a pak je nad věcí, takže po něm začne žena toužit. On v tu chvíli ale už pokukuje po jiné a nedělá si s tím žádnou vědu.

Sex s ním

Až se dostanete do spárů pravého Štíra, pak poznáte, oč jste dosud přicházely. Je neuvěřitelný milenec s ohromnou erotickou jiskrou. Kombinace šarmu, charismatu spolu s významnou sexualitou, osobností a stoickým charakterem je pro mnoho žen takřka nadpozemská. Chtějí ho, ani nevědí proč a vtáhne je to k němu šíleným způsobem. Jenže není ve všem tak dokonalý, a může být perverzní, až nechutný. Miluje ženské tělo a dokáže se s ním milovat tak, jako málokdo. Jenže, zvláště pro ty ženy, které se s intimními zážitky nechlubí, může nepříjemně překvapit, že on se velice rád pochlubí a to i tím, co nechtějí, aby na veřejnost uniklo. Na tohoto muže zkrátka pozor.

Jak ho dostat

Typické je pro něj dělat vtípky. A někdy i hloupé. Jestliže chcete tohoto muže ohromit, nenechte ho moc mluvit, umlčte ho a zaměstnejte svým tělem. Ohromíte ho sexy prádlem a svůdným pohledem. V tu chvíli možná zapomene, co chce říct a bez okolků se na Vás vrhne jako na vzácnou kořist. Užijete si skvělý sex, plný vášně, ve kterém nebude chybět gejzír orgasmů a vzrušení. Nemá moc rád dlouhé předehry. Tuto aktivitu spíše chápe jako ohmatání si objektu a jakmile má jasno, jde na věc. Velice rád je dominantní a miluje orální sex. Pokud s tímto mužem hodláte souložit bez závazků, rozhodně dbejte na vlastní antikoncepci. Štír většinou kondomy nemá, a pokud bude „v nejlepším“ rozhodně se nebude zdráhat, aby provedl přerušovanou soulož.

Žena Štír a erotika

Pro pány, kteří mají rádi výzvy, je žena narozená ve znamení Štíra ohromný kousek. Je totiž jako milenka velice náročná. Jenže si to může, jako málokterá, také dovolit. Je velice požitkářská a vyzařuje z ní vyzývavá sexualita. Je hotovou chodící reklamou na sex. Svého sexappealu si je vědoma, také toho plně využívá.

Sexappeal

Když jde po ulici, nedívá se po lidech, ale hledí dopředu a kráčí hrdě. Je si vědoma toho, že po ní většina mužů hledí a že se po ní otáčí. Dělá, jakože nic a vnitřně si kynoucí se sebevědomí užívá.

Sex s ženou Štírkou

Proto se také nespokojí jen tak s něčím. Potřebuje opravdu dobrého, kvalitního milence, a jestliže ho nedostane, ihned plápolá za jiným. Užívá si života stejně, jako sexu a nehodlá ztrácet čas s nevhodným protějškem. Je prvotřídní herečkou v předehře a dokáže svého partnera ukonejšit takovým způsobem, že se z toho jen tak nevzpamatuje. Hraje si se slovy, a šeptá muži do ucha perverznosti v okamžiku, kdy se mu neuvěřitelným způsobem dostává do kalhot. Má cit v ruce a tak jsou její doteky vášnivé, citlivé a přitom skvěle působící. Jen tak na ni muž nezapomene, o to se sama postará. Libuje si v experimentech a svého partnera pozoruje, zjišťuje, co ho vzrušuje a co na něj působí. Zaměří se na jeho pohlavní orgány, ale i když ho uspokojuje ústy, rukou šmátrá po celém těle a jakýmsi zvláštním způsobem ho nutí spolupracovat.

Čím delší, tím lepší

Má moc ráda dlouhé milování. Pokud nějakému muži kývne na sex, pak si ho chce opravdu užít na maximum a rozhodně nechce přestat. Čím déle se s ní muž miluje, tím lépe toto milování hodnotí. Nevadí ji, pokud se dělají přestávky, ale co nesnese je to, když se muž obléká pár minut poté, co se svlékl. Takového milence už nikdy nebude chtít vidět. Urazí ji tím neuvěřitelně, takže ho rovnou odepíše.

I sado-maso

Proč také končit, když sex s ní je skutečným zážitkem. Jestliže se jí muž věnuje, pak je odměněn nadmíru. Má ráda pomůcky, a také sexuální hry. Když ji překvapíte vlastní, vymyšlenou hrou, bude nadšená a ihned ji okoření něčím vlastním. U této ženy Vás nemůže překvapit, když u ní doma najdete bičík. Lehké sado-maso praktiky miluje a klidně se nechá i od muže „zpráskat“. Zejména za to, že chodí necudně oděna do podvazků a průhledných podprsenek.

Věrnost

Žena ve Štíru je takovou malou záhadou v oblasti věrnosti. Pokud má stálého partnera, nemá důvod být nevěrná. Jenže pokud žádný muž nemá právo dělat si na ni jistým způsobem nárok, nedělá si starostí s tím, koho si domů pozve. Partnery sice moc často nestřídá, ale pokud není k nalezení ten pravý, pak má v posteli každý týden někoho jiného, a je jí úplně jedno, co si o tom sousedky štěbetají.

Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12548 (gejsa.cz#602)