Erotický horoskop - Střelec

Znamení, ve kterém jsme se narodili, nás může ovlivňovat ve všech směrech lidského života a ani erotika není žádnou výjimkou. Lidé, kteří jsou narozeni v jiném znamení, mohou mít společné sexuální fantazie.

Muž Střelec a erotika

Soutěž o největšího nevěrníka mezi znameními zvěrokruhu by vyhrál Střelec. Obvykle tito muži žijí velice aktivním sexuálním životem a zejména pak v mladém věku se se svými partnerkami chlubí. Je to od přírody svůdce a nějakým záhadným kouzlem dostává každou, na kterou si jen ukáže. I v manželství je málo těchto mužů opravdu věrných.

Jaký je ve vztahu k ženám

Střelec je jakoby takové to hravé dítě. I v dospělosti v něm zůstává takový ten kluk, který musí něco provést, aby na sebe upoutal pozornost a žena aby ho následně potrestala. Tito muži se obecně žení s dominantními ženami a často jim vyhovují i scény, které tyto ženy umí udělat. Nevadí jim, když „stará“ si pro něj přijde do hospody. Nějakým zvláštním způsobem to podvědomě i vyžadují.

Sex se Střelcem

Tento muž miluje lov. Rád s ženami flirtuje, a věnuje tomu opravdu dost času. Jakmile se mu nějaká žena poddá, už nedělá žádná velká gesta, předehrou se nějak extra nezdržuje a bez okolků postupuje k samotnému aktu. Ten nebývá nějak dlouhý, protože on už myslí na jinou ženu, kterou večer v baru potkal a těší se, až bude balit ji. Jenže pokud má vhodnou partnerku, která ho k takovým myšlenkám nepouští a dokáže být vynalézavá natolik, aby jejím hrám podlehl, pak si mohou oba dva tento akt perfektně užít.  Je hravý, a dokáže být neuvěřitelně vášnivým milencem, jen k sobě potřebuje partnerku, která v něm zájem vzbudí. Nestačí, aby byla jen hezká, ale musí být i divoká a umět ho svádět. Pak je jak utržený ze řetězu.

Věrnost

Jestli hledáte věrnost, pak jste u muže, narozeného ve znamení Střelce na velice špatné adrese.** Je to pravý opak věrného muže.** Většinou udržuje několik vztahů zároveň, a s rozchody si nedělá hlavu. Buď s ním žena je, a přistoupí na jeho styl, anebo není a více ji neřeší. Pokud ho však žena zaujme dostatečně a dokáže ho svou dominancí zkrotit, může být velice poslušný a oddaný partner, i manžel.

Co má rád

Libuje si ve střídání poloh. Ideální pro něj je, když se za samotný akt vystřídá několik poloh, kdy bývá zprvu dominantní muž a poté přebírá velení žena, která polohou nahoře dosáhne orgasmu. Je nadšeným vyznavačem použití jazyka a prstů při souloži. Nějakým zvláštním způsobem je Střelec ujetý na nohy. Miluje vysoké podpatky, silonky, perfektně upravené nehty na nohou a co jej úplně dostává do stavu „bez tíže“ jsou samo-držící punčochy v černé barvě, ideálně i s podvazkovým pásem.

Žena ve znamení Střelce a erotika

Hravá a nespoutaná. Je krásná, svěží a v sobě má dávky nejlepšího sexappealu, jaký jen může existovat. Moc dobře si uvědomuje, že muže přitahuje a také toho využívá. Jen pouhými pohyby dokáže muže vydráždit neuvěřitelným způsobem. A když se mu pak hluboko zadívá do očí, chce se na ni vrhnout, jako neurvalý. Do těchto žen se muži velice často a rychle zamilovávají, i když tak, jak zamilovanost rychle přišla, tak také brzy vyšumí.

Miluje hry

Jsou to mistryně v oblasti upozornění na sebe. Mají k tomu přirozený talent a kamkoli vejdou, velice rychle jsou středem pozornosti. A toho využívají. Nechávají za sebe platit útratu, odvézt se taxíkem domů a zvát na drahé luxusní večeře. Umí muže omráčit tak, jako žádná jiná. Muž jde za ní, jako náměsíčný. Takové hry ji baví a je z nich celá vzrušená. Jenže kolikrát daného muže ani nechce dál poznat, protože hlavní vzrušení je z okamžiku her. Obvykle po něm často upadá. Je pro ni výzvou upoutat na sebe pozornost čerstvě ženatého muže, nebo novopečeného tatínka. A to umí dokonale, i když s dotyčným mužem nechce mít už nic společného, tak se pak stane, že on na neznámou krásku myslí.

Sex se Střelkyní

Není však pravdou, že by neměla ráda sex. Pokud se jí už někdo „do kalhotek“ dostane, je to skutečný borec, protože ač se zdá, že je velmi promiskuitní, není to pravda. Když si muže pustí k tělu, tak si chce sex opravdu užít. Dokáže být dominantní a jistým způsobem muže vede, ale jestliže vztah trvá nějakou dobu, očekává, že dominanci v průběhu přebere sám muž a posléze ji bude dirigovat on. Pokud se tak nestane, je zklamaná a s mužem se rozchází. Sex je pro ni ve vztahu hodně důležitý. Miluje pocit, kdy může partnera líbat, sát, jemně ho hladit, ale i zarývat nehty do kůže na zadku a zádech. Často využívá takových praktik, které muže dovádí k šílenému vzrušení. Umí totiž muže bravurně vzrušit a pak dělat, že nic. To muže natolik rozdráždí, že si ji vezme a má pocit, že on je právě pánem situace. To na ni muži milují.

Věrnost

Ženy narozené ve znamení Střelce nejsou zrovna ukázkovými partnerkami, co se týče věrnosti. Klidně si udržují i několik vztahů, zvláště pokud nemají stálého partnera a vážnou známost. Mají většinou jednoho hlavního muže a pak si chodí na schůzky i s jinými. Jiné to je s vážným vztahem. Pokud to s ní muž myslí vážně a dokáže ji přesvědčit, že o ni stojí, a její zájem je stejně intenzivní, pak dokáže být naprosto poslušnou a věrnou ženou. Chlap ji musí přesvědčit, že je jeho vyvolenou a ona už zůstává výhradně s ním.

Aktivita

V lásce i sexu, aby takové to vzrušení neopadlo, potřebuje neustálou změnu. Pokud nestřídá partnery, pak potřebuje jistou aktivitu zaznamenat doma. Imponuje jí, pokud muž přijde za ní a bez nějakých příprav to na ni „vybalí“. Nebo udělá cokoli, co nečeká, je z toho tak paf, že vzrušením ani nemůže usnout.

Předváděčka v prádle

Dokáže se milovat několik hodin a to i v řádu desítek hodin, pakliže jsou určité přestávky. Ráda se obléká do sexy luxusního prádla a vysokých bot. Doma má jistě plný šatník nejrůznějších podvazků, silonek, kalhotek, korzetů i podprsenek. Cítí se v tom dobře a zbožňuje pocit muže vzrušovat. Naopak si nepotrpí na různé pomůcky, jako vibrátor nebo venušiny kuličky. K milování ji nestačí jen ukojit přirozenou „zvířecí“ touhu, ale také toho muže musí cítit. Miluje pořádné muže a jistým způsobem jí imponují silnější muži, klidně i ti s nadváhou.

Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12549 (gejsa.cz#603)