Erotický horoskop - Váhy

Znamení, ve kterém jsme se narodili, nás může ovlivňovat ve všech směrech lidského života a ani erotika není žádnou výjimkou. Lidé, kteří jsou narozeni v jiném znamení, mohou mít společné sexuální fantazie.

Muž ve Vahách a erotika

Chodící reklama na charisma. Tak lze ve stručnosti vyjádřit typického muže narozeného ve znamení Vah. Obecně je toto znamení známo svou váhavostí, kde však nikdy neváhá, jsou sexuální hrátky. Tam si je veškerou vykonanou aktivitou více, než jistý.

Umí svádět pohledem

Nepatří sice mezi klasické krasavce, ale** svým přirozeným šarmem a osobností si dokáže získat srdce vytoužené ženy**. V tomto je mistr a nikdo jiný na něj nemá. Většinou si totiž vybírá je jednu, na kterou se zaměří a aniž by si dělal naděje, tato vyvolená plní jeho sny sexuální fantazií, která nemá mezí. Není žádným typickým svůdcem, ale mívá sílu v pohledu. Na vytouženou ženu se dokáže dívat i hodiny, aniž by ji jiným způsobem dal najevo své city. Je záhadou, že tím ženu, asi silou mocí, či telepatií, přivábí a tímto se jí dostane do hlavy. Najednou žena po něm zatouží a sama si pro „něj dojde“.

Skvělý společník

Muž Váha je perfektní společník. Umí se chovat ve společnosti, je od přírody galantní a tím spíše se umí chovat k ženám. V žádném případě však není zženštělý – mezi muži umí mít i peprné poznámky. Ale pokud je pouze se ženou, je neuvěřitelně šarmantní. Automaticky Vám otevře dveře, nabídne kabát a nikdy Vás nenechá čekat. Umí dokonale navodit atmosféru, a pokud Vás chce dostat do postele, udělá Vám z večera hotový zážitek, že mu podlehnete, aniž by jste se na to dopředu připravila.

Sex s Váhou

V sexu nikdy neváhá. Vždy dobře ví, že tu danou ženu chce a chce ji především udělat šťastnou. V posteli se tak zaměřuje hlavně na ni, a aby ji přivedl až na vrchol. To je pro něj slastná odměna, zvláště když vzrušením sténá a do ucha mu šeptá jeho jméno. Miluje ji neskutečně dlouho a intenzivně. Má cit v ruce, takže jeho dotyky jsou perfektně cílené a ženě z nich naskakuje husí kůže. Je skvělým milencem, zejména proto, že se soustředí na tělo své milenky a její naprosté uspokojení. Umí to rozjet a při sexu ho dost často napadají nové praktiky, které ihned zkouší.

Co má rád

Pokud je tento muž mohutnější postavy a vy jste drobná, nemůže Vás překvapit, že Vás najednou vezme do náruče, přitiskne ke zdi a celou si Vás drží současně, jak do Vás vniká.** Sám pro své ukojení potřeb potřebuje hodně citu, jemného masírování a líbání.** Je celý pryč z toho, když mu partnerka olizuje varlata a saje penis. Za to by ji vynesl do nebes. A také tak poté učiní. Je velice ohleduplný milenec, a zná spoustu technik, které praktikuje podle aktuálních potřeb své partnerky.

Věrnost

Bohužel toto znamení nepatří zrovna k nejvěrnějším. Je to jakási daň za to, že je tak skvělým milencem. Ta žena, která ho pozná, může být přešťastná, ale bohužel ne napořád. Muž – Váha, když si myslí, že nastal ten správný čas, tak prostě odchází. Nedělá s tím žádné scény, jednoduše odejde a zkouší to jinde. Nějaké loučení a zejména scény, či řešení vztahu pro něj není. Jestli s ním chcete být, tak buďte a užijte si každý takový okamžik, jako by už nikdy jindy podobný neměl nastat. Když se takto k němu budete stavět, možná nakonec budete právě ta, kterou si později za tu svoji pravou vyvolí. Chce se cítit dobře a neřešit zbytečnosti. Pokud mu poskytnete potřebnou volnost a kvalitní sex, bude Váš. A jedna rada na závěr – muži ve Vahách jsou nadmíru přirozeně chytří. Mají svůj rozum a nedají se jen tak ošálit. Takže na něj nikdy nezkoušejte srdceryvné scény, jejichž podstata není založená na pravdě. Umí si to dobře spočítat.

Žena Váha a erotika

Krásná, chytrá a jedinečná, je váhavá žena, narozená ve znamení Vah. Důležité pro ni je, aby se svému muži líbila, takže dělá vše pro zvelebení svého zevnějšku. Používá nejlepší doporučenou kosmetiku, chodí k odborníkům, nechává si poradit od vizážistů a udržuje se v kondici. Jako bonus si velice ráda kupuje luxusní spodní prádlo, které pak svému muži předvádí.

Jak muže dostává

Je si vědoma toho, že ho to na maximum vzrušuje. Je dost chytrá, takže moc dobře ví, co dělá a proč to dělá. Umí sladit nejen prádlo, ale i celkové oblečení tak, aby to nepůsobilo levně, ale na druhou stranu, aby to bylo sexy.

Co má ráda

Miluje takové ty hry na kočku a myš, kdy se nechává od muže lovit, a předstírá, že nechce být ulovena. To je velice vzrušuje a ještě více, když ji daný „kocourek“ překvapí přichystanou romantickou atmosférou. Hraje příjemná hudba, jsou zapáleny svíčky, víno ve sklenicích se nádherně leskne a k tomu všemu je jako desert naservírovaná šlehačka s jahodami přímo na těle. Je unesena z jemných masáží, citlivých dotyků a dlouhého a nekonečného hlazení. Je závislá na polibcích a potřebuje, aby ji partner pokud možno co nejvíce líbal.

Sex s ní

Má ráda a upřednostňuje dlouhou předehru. Nechává v tomto ohledu partnerovi volnou ruku a čeká i těší se, čím ji překvapí. Ona na oplátku překvapí jeho, třeba zrcadlem nad postelí. Jakmile dokonáte dlouhou předehru, najednou se Vás zmocní a samotný pohlavní styk ovládá již ona. Vyhovuje jí poloha, kdy ona je nahoře, koriguje si rychlost i rytmus a partner může toto vše pozorovat v zrcadle. Ovládá svalstvo v pochvě, takže může svému partnerovi působit neuvěřitelnou rozkoš. I když se Vám zrcadlo zdá jako jakási zvrhlost, rozhodně na ni takovéto vulgární chování nezkoušejte. Žádné tahání za vlasy, ani intenzivnější poplácávání po zadku.

Má v sobě přirozený talent provokovat, takže máte pocit, že ji omráčíte sexem někde v polovině cesty, v zapadlé uličce, jenže to by byla velká chyba a špatná domněnka. Chová se jako pravá dáma a na toto Vám určitě neskočí. Při milování potřebuje svůj komfort a žádné ledabylé rychlovky.

Věrnost

Žena Váha je zvláštní v tom, že se tváří jako věrná, ale není. Klidně si udržuje i několik vztahů naráz, čímž se v žádném případě nechlubí, jen si užívá. Pokud však najde toho pravého, je schopná se všemi ostatními ihned skoncovat. Nebývá žádnou typickou nevěrnicí, i když na veřejnosti ráda flirtuje. Jestliže jí muž dá to, co ona potřebuje a dokonale s ním splyne i v běžném životě, pak mu bývá zcela věrná.

Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12547 (gejsa.cz#601)