Erotický horoskop - Vodnář

Znamení, ve kterém jsme se narodili, nás může ovlivňovat ve všech směrech lidského života a ani erotika není žádnou výjimkou. Lidé, kteří jsou narozeni v jiném znamení, mohou mít společné sexuální fantazie.

Muž ve znamení Vodnář a erotika

Vodnář miluje sex a dokáže si ho naplno užívat i několik hodin. Netají se svoji náruživostí, ani počtem svých partnerek (pokud ho zná). I když nepatří k typickým frajerům, vůbec se za nahotu nestydí.

Střídání partnerek

Se střídáním partnerek si hlavu nedělá. Rád se miluje, a pokud je mu ve společnosti nabízen „sex“ v podobě velkých výstřihů, krátkých sukní, upnutých džínsů a svůdných pohledů, prostě se nezdráhá si s danou ženou užít. Dlouho se nerozpakuje a jde na věc i přes to, že doma na něj čeká jeho oficiální partnerka. V tomto ohledu bere sex jako zábavu, vzrušení, které se mu nabídlo, podobně jako ochutnávky v supermarketu – proč neochutnat.

Věrnost

S tím tudíž souvisí věrnost. Muž ve Vodnáři dokáže být ke své ženě maximálně pozorný, přinášet ji dárky a brát ji na drahé, romantické večeře. Umí se zamilovat a být oddaným manželem a později i skvělým otcem dětí, ale jeho partnerka musí tolerovat, že občas mu to holt „ujede“. Vodnář muž není zkrátka nic pro žárlivé dívky.

Tolerance od partnerky

Pokud však ona vezme na vědomí tuto jeho slabost, a dohodne se s ním na tom, aby svoji nevěru co nejvíce maskoval, mohou spolu tvořit velice šťastný pár. Jenže to nebývá tak časté a obvykle taková žena začne slídit v telefonu, v elektronické poště apod. to ho velice pobouří, protože se necítí být nějakým grázlem, který by potřeboval kontrolu. Nastávají hádky, a později rozchody, vzhledem k tomu, že jeho partnerka v telefonu vždy „něco“ najde. Tento muž totiž velice rád flirtuje a komunikuje s několika ženami. Není to pro něj jako nevěra, ale zpestření partnerského života, takové podivné koření. Je tak trochu jako ten námořník, co v každém přístavu má minimálně jednu dívku, ale jinak je jeho hlavní láskou jistá vyvolená.

Zamilovanost

Neznamená, že by svoji partnerku nemiloval. To naopak a velice ho raní, když mu to žena vytkne. Pokud se do ženy zamiluje, je schopný pro ni udělat vše na světě. Dokáže ženu vnímat jako drahocennou věc a chce s ní trávit každou možnou chvíli. Velice rád se s ní chlubí, protože většinou uloví tento muž skutečnou „kořist“. Je si toho vědom, takže při nejbližší možné příležitosti ji vyvádí do společnosti a seznamuje se svými kamarády, kteří jen závistivě koukají.

Charisma

Je to tím, že má Vodnář v sobě takové to přirozené charisma a i přes to, že nebývá prototypem noblesního krasavce, přitahuje ženy, jako magnet, aniž by i ony tušily, co je k tomuto muži tak moc táhne. Pokud se na nějakou ženu zaměří, většinou ji dostane, protože to umí.

Sex s mužem Vodnářem

Je vynalézavým a vytrvalým milencem. Dokáže se s ženou milovat v kuse i několik hodin a vyhovuje mu časté střídání poloh, při běžném styku musí mít i orální sex, ale spíše myslí na sebe. Často bývá dominantní, a pokud něco chce, partnerku k tomu přinutí. Jistou nevýhodou je, že se moc nestará o to, co partnerka, ale myslí jen na své vlastní uspokojení. Ideální sex pro něj znamená orální uspokojení od své partnerky a více nepotřebuje. Bere to tak, že pokud žena něco chce, musí si sama o to říct. Když mlčí a je pasivní, nepřemýšlí o tom. Velice rád zkouší nové a různé techniky, takže se doma hodí mít olejíčky, čokoládu, šlehačku apod.

Žena ve znamení Vodnáře a erotika

Žena ve znamení Vodnáře je takovou tou tichou vodou, která břehy mele. Na první pohled působí normálně, nečiší z ní silná sexualita, ani frigidita. Prostě běžná žena, do které by jen málokdo řekl, že bude mít tak moc ráda sex.

Jak ji dostat

Jestliže na ni muž půjde příliš rychle, obvykle ztratí zájem, i když se jí zprvu líbil. Nesnáší takové to rychlé „jít na věc“. Miluje, pokud ji muž svádí a ideálně zprvu jen pohledem. Když ji pozoruje a ona o tom ví, ale dělá, že neví. Poté se s ní seznámí, ale žádné vlezlé chování nestrpí. Je nadšená, když ji muž loví. Cítí se skvěle a užívá si to. Je to pro ni naprosto božský pocit, jež v ní kyne, až nakyne v půvabnou rozkoš a po muži začne bezhlavě toužit i ona.

Má ráda přírodní typy

Většina žen, narozená v tomto znamení má jednu společnou vlastnost a to tu, že mají rády přirozené muže. Dnešní trendy hovoří o holení mužů a nejen na tváři, ale i v podpaží a spousta mužů se holí i v rozkroku. To tato žena moc nemusí a imponuje jí chlupatá hruď, někdy i záda. V muži vidí takové to žhavé zvíře, a tohoto giganta chce mít v posteli.

Tolerance

Vodnářky jsou obecně považovány za velice tolerantní ženy, co se výběru partnera týče. U nich nezáleží na vzhledu, ale na tom, jak ji muž dostane, jak moc se o ni snaží a jak o ni stojí. Tímto ji dostane a je s ním šťastná. Nehledí ani na věk, a tak se často stává milenkou starším mužům, jež hledají sexuální uspokojení, které se jim doma nedostává.

Jací muži se jí líbí

Velice ji imponují inteligentní muži, žádné rozverné dítě pro ni není. Z houfu mužů si spíše vybírá ty, kteří sedí v koutě, než maníky, jež se neustále potřebují předvádět. Nějakým záhadným způsobem, aniž by si to sama uvědomovala, jí vyhovuje role utěšitelky.

Sex s Vodnářkou

Je mistryní v experimentech a strašně ráda zkouší nové techniky a možnosti. Nemá žádnou konkrétní oblíbenou polohu, ráda je střídá a také záleží na tom, jak si s partnerem spolu „sednou“. Miluje dotyky a potřebuje svého partnera „cítit“. Proto jí také vyhovuje přírodní typ, který má nejen porost chlupů na sobě, ale také má svou přirozenou vůni. V tomto má jistou úchylku, že si ráda zve partnera domů, do své postele a i když odejde, cítí jeho pot v peřinách a čichá k němu, protože jí voní. Při sexu je vůbec originální, a pokud máte dojem, že ji už zcela znáte, najednou vás něčím šíleným překvapí. Ale překvapí příjemně a tím si po čase i získá Vaše srdce. Pozor na ni, dokáže s Vámi dělat ohromné divy a v klidu Vás nechá do sebe zamilovat. Pokud zamilovanost neovládnete a začnete na ni být závislý, ihned Vás opouští. Dopřejte jí vzduch k dýchání a užívejte si s ní sex, pak budete naprosto spokojený. Patří k věrným ženám a partnerkám.

Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12551 (gejsa.cz#605)