Fetiš pro zvýšení sexuální touhy

Někomu stačí pohled na spoře oděného partnera, a hned se vzruší. Jiný potřebuje určitý erotický stimulant, kdy hovoříme o sexuálním fetiši. Například boty se řadí k velmi častému druhu sexuálního fetišismu, ke kterému překvapivě více inklinují muži.

V případě sexuálního fetišismu spojeného s botami, se můžete setkat hned s dvojím různým fetišismem. Jednak se jedná o fetiš, kde hlavní roli hrají boty, nehledě na to, zda uvnitř nich jsou nohy, či ne. A pak je tu fetiš, který se týká čistě jen noh, ať už jsou holé, nebo například v silonových punčocháčích. Pojďme se podívat nejen na tyto erotické stimulanty, které mohou na první pohled vypadat nezvykle.

Objekty sexuálních tužeb »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12453 (gejsa.cz#396)