Genetická předurčenost ženského orgasmu

O mužském vyvrcholení se tolik nehovoří jako o ženském. A není divu, protože žena se může těšit hned ze dvou orgasmů. Žena může dosáhnout orgasmu při stimulaci klitorisu, ale také při pohlavním sexu. Jak je to však se schopností dosáhnout orgasmu?

I když mají ženy oproti mužům výhodu v tom, že jejich orgasmus může být buď vaginální, nebo při stimulaci klitorisu, automaticky to neznamená, že by si žena mohla vybrat. Dokonce jsou ženy, které by se tzv. spokojily i s jednou možností orgasmu, ale nedosáhnou ani jednoho. Na vině může být celá řada faktorů, od nepřipravenosti na sex, špatné stimulace, až po genetickou předurčenost. Ano, čtete dobře. Mnohdy totiž nestačí, aby byla žena uvolněna, správně naladěna, zamilovaná, a partner se jí maximálně věnoval. Svojí roli v docílení orgasmu hrají totiž i její geny. A nutno dodat, že v případě genů nemá žena moc co dalšího ovlivňovat. Počátek její existence jen těžko změní.

Pravý důvod předstírání orgasmu u ženy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12468 (gejsa.cz#423)