Hra s kalhotkami při sexu

Stává se Vám, že kolikrát dřív, než stačíte cokoliv říct či udělat, už máte ze sebe sundané spodní prádlo a oddáváte se sexu? Zkuste to příště trochu jinak. Sex s kalhotkami může být zajímavější, než bez nich.

Kalhotky při milování

Většina z nás je zvyklá při sexuálních hrátkách ze sebe rychle sundat všechny své svršky a už se věnovat předehře nebo rovnou přejít k erotickému číslo. Samozřejmě, že se jedná o vzrušující variantu, hned mezi dveřmi ze sebe sundat vše, do čeho jsme zahalení a pomilovat se přímo na chodbě bytu. Ovšem i tajemství, které se skrývá pro oděvem, stupňuje pocit vzrušení a dodává sexu jistou dávku nepatřičnosti a hříšnosti. Vyzkoušejte něco při sexu nesundávat během chvilky vše, co máte na sobě, ale nechat si kalhotky. Kalhotky jsou totiž výbornou rekvizitou, která se dá do milostných hrátek zapojit.

Vyzkoušejte sex s kalhotkami »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12506 (gejsa.cz#512)