Jak ovlivňuje chladné počasí sexuální touhu

S nástupem chladných dnů nejenže volíme vydatnější pokrmy než v panujícím letním období, ale také se halíme do více vrstev oblečení. Právě aktuální počasí, stejně tak volba potravin a oblečení, se může odrazit na naší sexuální touze.

Očekávání jara a léta se u žen a mužů poněkud liší. Zatímco ženy se převážně těší na hřejivé sluneční paprsky, muži rádi spočinou zrakem na odhalených částech ženského těla. Je-li ženské tělo pro muže navíc atraktivní, může začít jeho sexuální představivost pracovat na plné obrátky. U žen se sexuální touha probouzí jiným způsobem, uvnitř nich, kdy k nim pronikne sluníčko, a zahřeje je nejen na duši. Samozřejmě, také milování v mrazivém počasí má své kouzlo, zvláště pokud jste v útulné chaloupce, a v krbu romanticky praskají hořící polena. Přeci jenom však se nejspíš málokdo z nás pouští do dobrodružství, aby se v zimě miloval venku. Zato náruč letních nocí přímo láká k pomilování na pláži, na louce.

Vliv počasí na sexuální potřebu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12481 (gejsa.cz#451)