Jak se zbavit vzpomínek na nepříjemný sexuální zážitek?

Očekávali jste skvělý sex, a místo něj přišlo rozčarování? Zklamání v sexu můžete být nejen s vůbec prvním milostným zážitkem, ale i v případě nového partnera. Zatímco Vy jste měli naplánovanou vášnivou noc, partner Vám veškeré plány zhatil?

 

Vášeň může být spojená s romantikou. Vášeň však může být také spojená s drsností a rychlostí. Ovšem i v případě, že se Vaše milování mělo odehrávat na romantické vlně, mohlo dojít k tzv. línému sexu, který Vás spíše nudil, než aby Vás rozpálil. Dáte partnerovi ještě druhou možnost, aby si mohl zlepšit reputaci? Nebo nad jedincem zlomíte hůl, a budete raději nějakou dobu singl, než být ve vztahu, který Vám nepřinese sexuální uspokojení?

Nejlepší sexuální zážitek – nejhorší sexuální zážitek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12518 (gejsa.cz#540)