Jak si užít sex bez lásky?

Sex bez lásky rozhodně není ničím novým. Rozhodně je častější než láska bez sexu. Je možné si užít sex bez lásky? A jak na něj? Co dělat, abychom se po něm necítili špatně, a neměli výčitky?

Sex bez lásky a jeho pro i proti

Sex bez lásky je pro někoho něco naprosto nemyslitelné, pobuřujícího a  nevídaného, ale pro někoho je to denní chléb. Někteří nechtějí o sexu bez lásky ani přemýšlet, jiní nedělají nic jiného, než že si ho přejí a vyhledávají ho, kde se dá. Sex bez lásky je snazší především pro muže, kteří ke svému uspokojení nepotřebují tolik citové vazby, jak tomu bývá u ženského pohlaví. Ženy se sexu bez lásky více brání. Odborníci tvrdí, že je zbytečné, aby se mu lidé bránili a odříkali si ho. Tento způsob milování si totiž dokážou užít naprosto všichni, jak ženy, tak i muži. Chce to jen se držet určitých pravidel. Pak se můžete nechat nést na vlně rozkoše, kterou takový sex poskytuje.

Pravidla sexu bez lásky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12528 (gejsa.cz#556)