Jak sport ovlivňuje kvalitu sexu

Aktivní, ale také pasivní způsob milování vyžaduje určitou fyzickou zdatnost. Sex bychom tak mohli považovat za druh sportu, ve kterém můžete být vždy vítězi. Chcete-li se těšit z lepšího orgasmu, pak nezapomínejte na pravidelný pohyb.

 

Nejde Vám to moc na rozum, jak se může četnost sportovní aktivity promítnout do lepší kvality sexu, zvláště pokud neholdujete různým experimentům a krkolomným polohám? Sport a sex však spolu neodlučitelně souvisí. I když je sex sám o sobě sportem, nezaručí Vám, že se budete moci těšit z lepších sexuálních prožitků. Ostatně, to je jako se sportem samotným. Například při běhu se můžete dostat na cílovou metu za určitý čas. Jenže abyste toho dosáhli, tak musíte trénovat. A tak je to i s milováním. Chcete-li mít procítěnější orgasmus, zažívat lepší, intenzivnější pocity při milování, musíte trénovat, ne však samotným sexem, ale doprovodným sportem. Dobrou zprávou však je, že si můžete zvolit sport, jaký chcete. Není tedy vůbec důvodu, abyste například trávili hodiny v uzavřené tělocvičně, když můžete vyrazit do přírody na kolo atp.

Vliv sportu na sexuální apetit »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12460 (gejsa.cz#409)