Jak vypadá sex důchodců?

Sex mezi důchodci? Přestože se jedná téměř o tabu, jde o naprosto běžnou věc. To, že důchodci o sexu nemluví jako mladí, neznamená, že se nemilují a neužívají si. I důchodci mají své potřeby, své touhy a svá přání v sexuální oblasti.

Sex v důchodu

Sex mezi důchodci je stejně tak přirozený, jako sex mezi mladými lidmi či lidmi středního věku. Důchodci také chtějí uspokojit svoji touhu, chtějí být tomu druhému blíž a chtějí se cítit dobře. Když se dva mladí lidé líbají na lavičce v parku, či na ulici, nikoho to nepřekvapí. Jde přece o něco zcela normálního, i když většina lidí si myslí, že by si takové** intimní projevy** mohli nechat na doma, až budou sami v soukromí. Nedej bože, že by se takto na ulici líbali lidé nad 60 a více let. To by na mnohé působilo pohoršeně. Proč ale? Důchodci přece nejsou nic míň, než lidé mladšího věku. Je zvláštní, že při představě milujícího se důchodcovského páru se většina z nás zašklebí, zamračí a vyjádří svou mimikou odpor.

Sex mezi důchodci dle statistik »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12540 (gejsa.cz#589)