Jak zvýšit sexuální výdrž během sexu?

Jste toho názoru, že úspěch v sexu se odvíjí od výdrže a výkonu během milování? Během dne sice máte energie na rozdávání, ale večer, když by mělo přijít na milování, jste rádi, že dosáhnete orgasmu, natož abyste si hráli na sexuální maratónce?

Sexuální výkonnost

Současná doba si bere svoji daň, o tom není pochyb. Ne, že by snad „přežili" jen silní jedinci, a slabí byli odsouzeni k záhubě. Přeci jenom se však silnějším jedincům bude v životě po všech stránkách lépe dařit, než těm, kteří jsou jak mátohy, věčně nemocní, zamračení, bez pozitivního přístupu. Vše souvisí se vším, tedy i Vaše nálada a rozpoložení mají vliv na Vaši sexuální výkonnost. Přidat také můžeme styl života, ke kterému patří výživa, trávení volného času, pohyb atd. Vše jmenované se promítne do Vašeho soukromého života, do kvality a spokojenosti partnerského vztahu. Co se týká samotné sexuální výkonnosti, pak zde se Vám nabízí poměrně široká řada možností. Záleží na Vás, zda si vystačíte sami se sebou, nebo si přizvete na pomoc různé hračky, pomůcky, či preparáty.

Zvýšení výkonu při sexu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12538 (gejsa.cz#586)