Jaká jsem v posteli?

Jestli jste dobrá v posteli, většinou neposoudíte sama. To, že bouřlivý sex neskončí orgasmem, ještě neznamená, že jste svého partnera neuspokojila. Jaká jste tedy v posteli a stojí sex s Vámi za to?

Muž by si v posteli přál divokou nespoutanou šelmu, která mu splní každé erotické přání. Špatný sex nezachrání ani půlhodinové mazlení a dobrá večeře. Jak u sebe poznáte, že jste v posteli dobrá a máte co nabídnout? Jednoduše! Soustřeďte se sama na sebe a pozorujte se u každodenních činností!

Miluju své tělo! »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12565 (gejsa.cz#647)