Jaká jsou Vaše sexuální práva

Napadlo Vás, že v oblasti sexu máte svá práva, ze kterých byste neměli ustupovat? Proč byste měli za svá sexuální práva bojovat? A jaká vlastně práva v sexu máte? Chcete-li se dozvědět více, stačí si přečíst náš článek.

 

Vstoupíte-li do manželství, automaticky to znamená, že musíte být druhému po vůli, i v případě, že zrovna nechcete? Skutečně někdo může mít oblast sexu a manželství spojené s povinností, respektive manželskou povinností. Tak, jako však máte právo na sexuální styk, máte také právo sexuální styk odmítnout, aniž byste za to byli postihování. Někteří jedinci, především pak muži mají za to, že na sex samotný mají výsadní právo. Zapomínají však, že partnerský, manželský sex by měl být dobrovolný, přinášející potěchu oběma stranám.

Právo na sexuální styk »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12483 (gejsa.cz#455)