Jaké sexuální polohy jsou vhodné pro bolavá záda?

Sex patří zcela jistě k namáhavým činnostem a dává zabrat celému tělu. Je ale si vůbec možné sex užít, když Vás bolí záda? Jste-li chytří, pak jistě ano. Obejděte při sexu námahu a užívejte si intimní chvilky naplno.

Sex patří zcela jistě k těm nejpříjemnějším stránkám života. Jsou však okamžiky, kdy však člověk může při milování i trpět bolestí. Trpíte na bolesti zad? Máte problémy s páteří, s plotýnkami nebo Vás celkově bolí záda z námahy? Jestliže i v těchto pro Vás těžkých chvílích po Vás Vaše polovička vyžaduje sex, nebraňte se mu. Jde jen o to vědět, jaké polohy zaujmout a na co si dát při milování pozor, aby Vaše záda netrpěla víc, než je nutné. I přes bolest zad si můžete** milování užít** a partner ani nemusí poznat, že problémy se zády máte.

Když je sex nepříjemný »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12525 (gejsa.cz#552)