Jakou cenu má dnes panenství?

Všechno má svou cenu. Dokonce i panenství. V dnešní době se dá dokonce panenství přesně ocenit. Jak na to? A kolik takové panenství skutečně stojí? Zde se dočtete, za jakých podmínek se dá panenství prodat.

Jakou cenu má panenství

Jestliže si myslíte, že za peníze si můžete koupit vše, co Vás napadne, tak to se plete. Co se však týká panenství, tak to si pořídit můžete. Kde se vzal trend prodávat panenství? S tímto začala jedna mladá Brazilka, která potřebovala peníze na studium. Reakce na její nabídku na internetové aukci na sebe nenechala dlouho čekat a Brazilka vydělala dost peněz. Nedávno se zase rozhodla své panenství prodat dvaadvacetiletá Američanka, která si opět chtěla snadno vydělat na studium na vysoké škole. Tato Američanka si však pravidla aukce upravila sama a to tak, že vyhrát nutně nemusí muž, který za sex s ní nabídne nejvíc. Američanka se prý sama rozhodne, kterému z mužů, kteří o ni finanční částkou projeví zájem, dá přednost.

Jak se obchoduje s panenstvím »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12557 (gejsa.cz#628)