Kamarádský sex a partnerský sex

Nadnesená slova se mohou týkat nejen partnerství, ale také kamarádství. Fráze typu partneři až do smrti, či kamarádi až na věky, se bohužel mohou v reálném životě zvrtnout. I mezi kamarády totiž dochází k sexu, který pak může přátelství navždy zničit.

Sex s kamarádem – ideální lék na bolest

Láska nás může hřát, láska nám může dát pomyslná křídla, láska nás však také může srazit na kolena. Bolest nemusí být vyloženě jen fyzická. Můžete také pociťovat vnitřní bolest, na kterou bohužel běžná pilulka proti bolesti jen tak nestačí. Budete-li odmítnuti, dostanete-li kopačky, budete-li podvedeni atd., můžete pociťovat řadu emocí, kterým však bude vévodit bolest. Bolest se do Vás zahryzne, a čím více se pak budete probírat tím, kde se stala chyba, tím Vás více bude pohlcovat. Od bolesti zhrzené, zničené lásky si však můžete pomoci. Co takhle vytlouci klín klínem? Jinými slovy, když vám láska vlastně ublížila, způsobila bolest, tak jiná láska Vás zase může bolest pomoci zahojit. Chcete však lásku jen tak sebrat na ulici, nebo spíše přivítáte náruč Vašeho kamaráda? Sex s kamarádem může být tím ideálním lékem na bolest, ale také na samotu, se kterou se nejeden jedinec v současném hektickém světě setkává.

Rizika sexu s kamarádem

Každý lék však může mít své vedlejší účinky. A ne jinak je tomu bohužel u sexu s kamarádem. Nenapadlo Vás, že je do Vás kamarád/ka třeba zamilovaný/á? Co když každý z Vás bral sex jinak? Zatímco Vy jste hledali jen útěchu, odpoutání od surové reality, druhý se tetelil štěstím, že jste si konečně všimli, že také existuje. Může pak dojít na velmi hořkou pilulku, kterou dostanete oba dva. Tolik utišující a léčící sex s kamarádem Vás také může rozeštvat, pokud nebudete za jedno, ale očekávání Vaše a Vašeho kamaráda se budou rozcházet.

«« Potřeba sexu pro muže a ženu Kamarádský sex & partnerský sex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12522 (gejsa.cz#546)