Kamarádský sex a partnerský sex

Nadnesená slova se mohou týkat nejen partnerství, ale také kamarádství. Fráze typu partneři až do smrti, či kamarádi až na věky, se bohužel mohou v reálném životě zvrtnout. I mezi kamarády totiž dochází k sexu, který pak může přátelství navždy zničit.

Kamarádský sex & partnerský sex

S kamarádem můžete mít čistě jen sex, bez doprovodné lásky. Je však nutné, abyste táhli za jeden provaz, tj. dopředu si nejen ujasnili pravidla, ale také je mysleli vážně. Doufat v tomto případě, že druhému třeba doteče, co k sobě opravdu cítíte, může být kontraproduktivní. Vezměte také v potaz Vaše pocity. Musíte počítat s tím, že i když budete dál kamarádi, a sex bude jen pro uvolnění, tak již Vaše přátelství nebude takové, jako dřív. Co stojí také za zmínku, že pokud kamarád je ve svazku manželském, tak rozhodně zapomeňte pro jeho/její, ale také Vaše dobro na kamarádský sex. Vaši kamarádkou „domluvu“ by jen těžko mohl chápat životní partner Vašeho kamaráda. Zatímco kamarádský sex, pokud není myšlený něco za něco, či se v něco tajně nedoufá, pak hovoříme o zábavě. Partnerský sex je však již o spojení, o vztahu, nehledě na to, zda jste ve svazku manželském, či nikoliv. Máte-li partnera, pak v něm můžete mít nejen kamaráda, ale také milence, manžela. S partnerem vlastně získáváte hned několik jedinců dohromady, pokud je ovšem partner Vaší životní láskou. Partnerský sex, tak, jak může být naprosto uvolňující, může také vztah stáhnout ke dnu, a zcela ho potopit. Ostatně, to platí také u kamarádského sexu. Sex může dvojici stmelit, ale také ji může od sebe rozdělit.

«« Sex s kamarádem – ideální lék na bolest Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12522 (gejsa.cz#546)