Kdy může příliš mnoho sexu zničit partnerský vztah?

Spíše se řeší nedostatek sexu, či dokonce absence v sexu, než jeho přemíra. Říkáte si, že byste se raději potýkali s nadmírou sexu, než s přesným opakem? Vězte však, že i milování se Vám může poměrně rychle zajíst.

Míra sexu s partnerem

Oba dva extrémy, jak nedostatek, tak přemíra sexu Vašemu partnerskému vztahu zrovna nemusí pomoci, spíše naopak. Problém však může nastat již na začátku, tj. v potřebách a očekáváních jedinců, kteří se rozhodnou dál nebýt singl, ale tvořit pár. Není nic neobvyklého, že se na začátku vztahu jeden druhému přizpůsobujete, aby se příchod případné třenice co nejvíce oddálit, eliminoval. Ovšem i přes fakt, že v sobě buď Vy, nebo protějšek potlačujete Vaši „přirozenost", dojde jednoho dne na lámání chleba.

Partnerův odlišný zájem o sex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12536 (gejsa.cz#582)