Když je sex nepříjemný

Chybí-li správné naladění na milostné hrátky, může se ze sexu stát časem nepříjemná záležitost. Jedinec se pak může milování vyhýbat, místo, aby se na něj těšil. A tak se snadno dostane do začarovaného kruhu.

 

Ovšem nejen nedostatečné naladění může být hlavním viníkem, proč sex začne být nepříjemným. Někomu může sex, jako takový, připadat až odporný, a to třeba v souvislosti s mužskou ejakulací. Najde se žena, a rozhodně ne jedna, které se představa mužského spermatu na jejím těle, či snad v ústech, zdá značně nechutná. Jsou také jedinci, kteří nemají rádi pot, a vše s ním spojené. A je zřejmé, že při vášnivém milování k zapocení dojde. Pro někoho je pak sex noční můrou, zatímco druzí se ho zase nemohou nabažit. Co dělat, když se sex stává nepříjemným? A je možné překonat nepříjemné pocity v posteli, byť jste s milovanou osobou?

Sexuální atraktivita partnera »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12491 (gejsa.cz#468)