Které polohy jsou nejlepší v nestandardních situacích

Těhotné ženy či ženy po porodu mají v tomto období určitá sexuální omezení. Muži se zase často potýkají s problémy, které souvisí s malým či naopak velkým penisem. Každá situace má však řešení. Přečtěte si, které sexuální polohy vyřeší váš problém.

Kdy se vyhýbáme sexu?

Někdy se nacházíme v situaci, která není úplně obvyklá, nebo pohodlná proto, abychom si dopřáli fantastický sex. Avšak ani tehdy se o něj nechceme ochudit. Úžasný sex si můžeme dopřávat opravdu za každé situace. Ať je žena těhotná, či po porodu, vždy se najde způsob, který umožní prožít sexuální uspokojení. A muži, které trápí extrémní velikost penisu – ať už je moc dlouhý nebo krátký, se také sexu nemusí vyhýbat.

Jen je potřeba vědět, jak na to. Existují sexuální polohy, které je dobré v určité situaci upřednostňovat, nebo se jich naopak zdržet. Vyhnete se tak frustraci ze sexuální abstinence a špatné náladě.

Jak s malým penisem uspokojit ženu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12499 (gejsa.cz#485)