Labužnický sex

Jaké ingredience dáváte do Vašeho oblíbeného zmrzlinového poháru? Nechybí v něm nasekané čokoládové hoblinky, kopeček šlehačky, čerstvé jahody, ananas, hrozny? Váš pohár si pak můžete vychutnat v ložnici, jen místo misky použijete partnera.

Žijete proto, abyste jedli, nebo jíte proto, abyste žili? Vhodně vybranými pokrmy můžete docílit, že se budete cítit fit po těle i po duši. Rozhodně však není nutné, abyste drželi přísnou dietu, vzdali se veškerých dobrot. Zamlsat si můžete, a těšit se tak z různorodosti chutí. Při mlsání si však můžete užívat hned dvakrát. Vámi vybrané dobroty mohou sloužit jako skvělá předehra. Pokud jste tedy například nestihli večeři, či dezert po večeři, pak Vaše chuťové buňky, ani bříško nebudou ošizené. A navíc budete moci zažít novou dimenzi vzrušení. I s takovým „obyčejným“ hroznovým vínem se dá kouzlit. Můžete ho sice jíst na talířku, či v misce, třeba u televize, či při brouzdání po internetu. Můžete si ho však také schovat na postelové hrátky s Vaším partnerem. O vitamíny a lahodnou chuť nepřijdete a současně zažijete skvělou zábavu, při které bude prýštit nejen smích a lahodná sladká šťávička.

Jídlo jako erotická předehra »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12437 (gejsa.cz#368)