Muži se sklonem k nevěře podle znamení zvěrokruhu

Každý z nás se narodí v určitém znamení zvěrokruhu. A právě znamení zvěrokruhu Vám může napovědět, zda partner, se kterým chodíte, má sklon k případně nevěře, či se na něj můžete plně spolehnout.

 

O nevěře můžete číst a slyšet prakticky dennodenně. S nevěrou má zkušenost nejeden pár, který musí čelit krátkodobé, či přetrvávající nevěře. Na jednu stranu se ani tak nelze divit mužům, že se příliš nehrnou do ženění. Důvodem může být hrozba v podobě rozvodu, ale také zmiňovaná nevěra, kdy iniciátorem nemusí být nutně muž, ale i žena. Nevěra však není jen o jednom jedinci, ale vždy o dvou. Nelze tedy jednoznačně odsuzovat něžné pohlaví, či muže, aniž bychom se souběžně také nepodívali na opačné pohlaví. V našem článku se však soustředíme na muže, kteří, co si budeme povídat, jsou ohroženější skupinou, která podlehne ženským svodům, ať už nevinným, nebo plánovaným.

Beran – potřeba dobývání ženského srdce »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12465 (gejsa.cz#414)