Na velikosti nezáleží nebo ano?

Říká se, že i s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo! Jaká je vlastně ideální velikost mužského přirození a ovlivní délka penisu sexuální výkony v posteli? Na tyto otázky si odpovíme v následujícím článku.

Tak jako mohou být ženy nespokojené s velikostí svých prsou nebo tvarem vagíny, tak mohou být nespokojení muži s velikostí svého penisu. Existuje vůbec ideální délka mužského přirození? Po čem ženy touží?

Na velikosti nezáleží? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12562 (gejsa.cz#638)