Nechutenství k sexu

Možná jste už někdy slyšeli o pojmu Asexualita! Touto "poruchou" trpí až 12% všech lidí, což je neuvěřitelné číslo. Víte, co toto označení znamená? Absolutní sexuální nechutenství a odpor k sexu. Možná si říkáte - jak někdo nemůže mít rád sex!?

Opravdu až 12% lidí trpí nechutenstvím k sexu. Může to být způsobeno několika faktory, které ovlivnily jejich život, ať už v dospělosti či v útlém věku. Na vině však může být i štítná žláza, což bývá především problém starších mužů.** Nedostatečná fuknce štítné žlázy má totiž za následek i sníženou potenci a depresivní náladu.**

Sexuální anorexie »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12399 (gejsa.cz#10)