Nejčastější ženské sexuální problémy

Je všeobecně známé, že ženy mají s dosahováním orgasmů podstatně větší problémy než muži. Proč tomu tak je? Na tuto otázku existuje hned několik odpovědí, se kterými Vás seznámíme.

Rozhodně není žádnou novinkou, že ne všechny ženy dosahují při sexu orgasmu, a když už ano, tak pouze ojediněle se tak děje pokaždé. Jsou ženy, které nemají problém dosahovat orgasmu pravidelně a dokonce několikanásobného během jednoho milování, ale jsou i ženy, které problém mají. Které problémy při sexu trápí ženy nejčastěji?

Největší problémy s dosahováním orgasmu mají mladé ženy. Mají sice krásná pevná těla, krásné obličeje, ale zdaleka vůbec netuší, jak vypadá pravý a nepředstíraný orgasmus. Mladé ženy mají oproti vyspělým a straším ženám problém užít si sex, jak se patří. Přesto že ženy, které již dosáhly čtyřicítky, bojují s jinými strašáky, jako je nehezká pleť, vrásky, uvadající tělo, sex je pro ně lepší, než kdy předtím a konečně si jej ve svém věku dokážou pořádně užít. Dle statistik má s dosažením orgasmu problém 54 % žen ve věku od osmnácti do třiceti let, u žen mezi jednatřicátým a pětačtyřicátým rokem už jen 43 %. U věkových skupin mezi šestačtyřicet až čtyřiapadesáti let je to stále ještě lepší, než u mladých slečen, neboť problémy s dosažením orgasmu má „pouze“ 48 % žen. Podle provedených průzkumů jsou navíc ženy ve věku mezi jednatřiceti a pětačtyřiceti lety také sexuálně nejvíce aktivní. V tomto věkovém rozmezí totiž pravidelně souloží celých 87 % žen.

Neschopnost ženy vzrušit se »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12476 (gejsa.cz#446)