Obchodování s panenstvím - nová móda?

V dnešní době se dá kšeftovat snad naprosto se vším. Někteří lidé prodávají známky, jiní své umělecké výtvory a některé ženy se rozhodly vydražit své panenství. Panenství je dnes skutečně k mání. Kde, za kolik a za jakých podmínek se dozvíte zde.

Za peníze si dnes může člověk pořídit cokoliv. Dokonce i panenství mladé dívky. S prodejem svého panenství začala jedna Brazilka. Reakce na její počin nenechala dlouho čekat a několik dalších mladých dívek ji následovalo. Jedna potřebuje peníze na studium, druhá pro svou nemocnou matku. Např. nedávno se rozhodla jedna dvaadvacetiletá Američanka prodat své panenství na aukci, aby si vydělala na** studia na vysoké škole,** které by si jinak nemohla dovolit. Navíc Američanka uvedla, že nemá problém své tělo tímto způsobem prodat, že jde o její vlastní tělo a záleží pouze na ní, jak s ním naloží. Tato Američanka však má svá vlastí pravidla aukce a to taková, že vyhrát nutně nemusí muž, který za sex s ní nabídne nejvíc. Američanka se prý sama rozhodne, kterému z mužů, kteří o ni finanční částkou projeví zájem, dá přednost.

Pravidla aukce s panenstvím »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12488 (gejsa.cz#465)