Padesát odstínů šedi - porno pro ženy

Kniha s názvem Padesát odstínů šedi vzbudila po celém světě obrovskou vlnu reakcí a stala se velkým hitem. Tato kniha svým mysticko-erotickým tématem nezapadá v lavině knih, které útočí na ženské čtenářky. Koncem září vyšel její český překlad.

Popularita knihy Padesát odstínů šedi

Už přes celých čtyřicet milion žen z celého světa si koupilo tuto ojedinělou a provokativní knihu. Jedná se o román, který popisuje nerovný vztah nevinné dvaceti dvouleté studenty Anastasie Steelové a multimilionáře Christinana Greye. Christian se vyznačuje tím, že je ve svých vztazích velmi dominantní a zvyklý všechny své partnerky ovládat, a to doslova. Během několika chvil dokáže Christian změnit mladé Anastasii její hodnoty a obrátit její život naruby. Přitažlivost mezi nimi je vzájemná. Zatímco ona je posedlá jeho tajemstvím, na něho působí její kouzlo a charakter. Christian má ale jasná pravidla, která od vztahu s ní očekává a nehodlá od nich v žádném případě ustoupit. Román Padesát odstínů šedi je jednou nejprodávanějších knih v historii. Jen za prvních jedenáct týdnů od vydání americké verze se prodalo 1,1 milionů výtisků. Práva na vydání knihy byla prodána do 40 zemí světa a již teď se připravuje její filmové zpracování.

Kontroverzí kniha? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12413 (gejsa.cz#272)