Polykání sperma a zdraví

Polykáte ráda sperma? Možná se Vám bude chtít do těchto praktik ještě více, až zjistíte, jaké blahodárné účinky má polykání na Vaše zdraví. Nejenže zlepšuje pleť, ale také působí proti bolesti v krku a celkově prodlužuje život.

Patříte také k ženám, které rády polykají mužské sperma, ať již proto, že to dělá mužům dobře nebo že Vám to skutečně chutná? Nebo Vám naopak polykání spermatu nic neříká, a raději se mu vyhýbáte, nebo je Vám jen představa polykání nepříjemná a nepředstavitelná? Ať tak či onak, je dobré vědět, že sperma může i příjemně chutnat, pokud nakrmíte svého drahého těmi správnými potravinami. Polykání spermatu totiž není zpříjemněním erotických chvil, ale je také zdraví prospěšné. Snad každý muž miluje orální sex a dělá mu moc dobře, pokud žena spolyká jejich sperma. Už jen tím, že to žena udělá a neštítí se, dává muži najevo, že je mu oddaná. Polykání spermatu může ženu s mužem ještě více sblížit, ale jde také o zdraví prospěšnou aktivitu.

Polykání spermatu má vliv na mladistvý vzhled »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12411 (gejsa.cz#241)