Proč muži milují anální sex

Anální sex. Muži po něm touží, ženy z něj mají obavy. Je praktikován heterosexuálními i homosexuálními páry. V některých kulturách je povolen před svatbou, protože po něm zůstává dívka pannou. Proč po něm muži tak šílí?

Kdo praktikuje anální sex

Anální sex býval vždy parketou homosexuálů. Tedy oficiálně. Ve skutečnosti ho praktikuje až dvacet pět procent heterosexuálních párů. Tyto páry neřeší otázku, zda bude dnes sex. Ale jestli si spolu dopřejí ten anální. Tato praktika je pro ně skvělým doplňkem a zpestřením ke „klasickému“ sexuálnímu životu. Chtěli byste ho také vyzkoušet, ale nevíte, co od toho čekat?

Proč mají ženy obavy z análního sexu

Ženy, které tento druh sexu ještě nezažily, trápí různé obavy. Obávají se bolesti při průniku penisu do konečníku. Nevědí, zda bude sexuální prožitek stejně intenzivní či alespoň podobný jako při klasickém styku. Zda hrozí nějaká zdravotní rizika a také si nejsou jisté hygieničností. Pokud dodržíte určité zásady, které jsou při análním sexu důležité, není proč se strachovat. O jaká pravidla se konkrétně jedná, se dozvíte dále v článku.

Zkušené ženy však již poznaly, že anální sex jim přináší vzrušení, jaké si ani nedokázaly představit. Pokud se anální sex provádí s jistými ohledy, není vůbec nebezpečný či bolestivý. Jde o trpělivost partnera a jeho citlivý a pomalý přístup. Pokud však žena přistoupí na tento druh milostných hrátek, hodně u svého partnera stoupne v ceně a dopřeje mu to, co si tak dlouho přál.

Proč muži touží po análním sexu?

Muž od přírody potřebuje kontrolovat situaci, mít převahu. Cítí se silný, když žena vidí a obdivuje jeho sílu. Anální sex probíhá obvykle v pozici zezadu, proto se muž cítí být pánem situace a má v podstatě průběh pohlavního styku ve svých rukou. Muže vždycky dráždila erotická představa, kdy si bere ženu zezadu. Díky množství nervových zakončení, která se nacházejí právě v konečníku, dokáže ženě přivést parádní orgasmus.

Co mužům poskytuje anální sex? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12482 (gejsa.cz#453)