Proč muži po sexu usnou?

Zřejmě to zná každá žena. Nejdříve vzrušující krásný sex, který dokáže dodat energii i chuť do života a pak miláček, který okamžitě usíná a jen blaženě odfukuje. Co s tím? Proč po každém milování usne?

Co se děje po právě prožitém sexu?

Zatím co žena je spokojená a plná energie, chce si povídat, nejraději by v milování ještě pokračovala, tak její miláček uvolněně oddychuje a usíná tím nejlepším spánkem. Nejvíc asi ženu dorazí, když nejen usne, ale také začne spokojeně chrápat. To je jako kaňka na právě prožitém jinak dokonalém sexu. Žena prostě potřebuje nejen předehru, ale i** dohru**. Tedy mazlení předem i pak. Chce slyšet slůvka něhy, to, že je jedinečná, v sexu i v životě dokonalá, velmi milovaná. Jenže to je právě to, co mnoho mužů nedokáže. Oni za to prostě ani nemohou. Příroda je obdařila po milování únavou i úlevou v podobě téměř okamžitého spánku.

Proč muži usnou po sexu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12407 (gejsa.cz#180)