Proč muži uspokojují ženy orálně

Jen málokterý muž by se bránil, aby ho žena uspokojila orálním způsobem. Co Vás však může překvapit, je zjištění, že i samotní muž rádi uspokojují ženy orálně. Kde je tedy pravda o tom, že muži myslí v sexu jen na sebe?

 

Orální, natož pak anální sex berou někteří jedinci, jako zapovězený, hříšný. Pro někoho je nepředstavitelné, že by se snad svými ústy dotýkal intimních partií toho druhého. A nechat se druhým dráždit v konečníku, či laskat partnera v těchto partií, může být pro někoho značně nemístné, nechutné a úchylné. V sexu však není nic zakázáno, pokud se oba dva partneři na způsobu milování dohodnou, a sex jim činí potěchu. Jak je to pak v případě, že muži nejenže rádi přijímají orální sex, ale také ho nabízí? Nečiní tak třeba z pouhé vypočítavosti? Nemanipulují tak s partnerkou, aby jí beze slov naznačili, co by oni sami v sexu chtěli? Odpověď můžete najít v našem článku.

Když muži mluví o sexu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12502 (gejsa.cz#495)