Proč si muži užijí sex více než ženy

Co je na tom pravdy, že ženy příliš všechno řeší? Možná z toho důvodu i jejich prožitek z milování není takový jako u mužů. Jenže jen tak vypustit starosti na potřebnou dobu a oddávat se sexu dokáže málokdo.

Nejsou to však jen starosti, které mohou snížit potěšení z blízkosti druhé osoby. Najde se pěkná řádka žen, které mají obavy, že se nebudou partnerovi líbit, že pro něj nebudou dost atraktivní. A pak je tu také povědomí, že muži rádi sexuální dračice, které to dokážou v posteli pořádně rozjet. Jak ovšem poznat tu správnou míru, že muž dostává v sexu přesně to, co chce a potřebuje? A to zdaleka nejsou veškeré obavy, které se ženám honí hlavou, když se schyluje k intimní části jejich osobního života. Dokonce i během milování se mohou myšlenky častokráte rozutíkat naprosto jiným směrem, který je třeba na hony vzdálený od sexuálního prožitku.

Sexuální výkonnost muže – vyšší chuť na sex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12489 (gejsa.cz#466)