Ruská trojka a švédská trojka

Milostné hrátky je možné si zpestřit různými vychytávkami v podobě erotických hraček, pomůcek. Pokud si však říkáte, že žádná hračka nenahradí přímo fyzický kontakt, pak by pro Vás mohla být zajímavá ruská či švédská trojka.

Ruská trojka a švédská trojka

Stereotyp se může dostat do prostředí každé ložnice, pokud Váš sex s partnerem probíhá na víceméně stejné rovině. Není to jen absence sexu, snížení četnosti milování, které bývají důvodem partnerských neshod a hádek. Nuda je další příčinou, proč jsou partneři ve vztahu nespokojení, rozchází se, uchylují se k dobrodružstvím mimo domov. Dobrodružství, jako takové, Vám nemusí být zapovězeno, pokud tedy ovšem nejste příliš prudérními, žárlivými, sobeckými, majetnickými jedinci. Veškerých těchto charakterových vlastností je třeba se zbavit, pokud byste chtěli jít do zmíněné ruské nebo švédské trojky, a nemuseli se pak obávat následků svých činů.

Sex ve třech jako nová sexuální zkušenost »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12524 (gejsa.cz#551)