Second life a sex

Jak funguje internetová hra a fenomén Second life a dochází v něm k sexu a erotickým a jiným podobným interakcím? Odpověď na tyto a další obdobné otázky lze nalézt v tomto příspěvku.

O Second life

Second life je internetový projekt společnosti Linden labs, který byl zprovozněn v roce 2003. Jedná se internetový svět, nebo chcete-li hru, která funguje tak, že si hráč vytvoří svůj účet, následně si vytvoří postavu, za kterou bude hrát (avatar) a poté chodí po internetovém 3d světě a komunikuje s ostatními avatary jiných hráčů. Kouzlo Second life je však v tom, že člověk nemusí jen užívat předpřipraveného světa, nýbrž si svět v rámci této hry i sám vytvářet. Je tedy možné kupovat si půdu a na ní si vyrábět různé světy. Limitem je pouze vaše fantazie. Stejně tak lze vyrábět i předměty a prodávat je za herní peníze (Linden dolary), které jsou následně směnitelné s pravými americkými dolary, takže se na Second life dá i vydělat. Tyto skutečnosti vedly k tomu, že je Second life snad již od počátku své existence pevně provázán se sexem, jakkoliv z toho podle všeho jeho autoři nejsou příliš nadšení.

Jak se dostat k sexu a erotice v Second life »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12521 (gejsa.cz#545)