Sex až po svatbě

Mít sex až po svatbě je rozhodnutí každého člověka. Mnohdy je toto předsevzetí dobrovolné, ale jsou i národy, kde to vyžaduje jejich náboženská kultura či společenské normy. Uchovat si svou nevinnost pro toho pravého či pravou je snem mnoha lidí.

Důležitost sexu po svatbě

Mnoho lidí dnes už považuje sex po svatbě jako přežitek. Jsou však země, kde se ženino panenství velmi cení. Zejména v islámských zemích mají pravidlo za nevěsty platit, ovšem právě jen u dívek, které se ještě žádný muž nedotkl. V opačném případě, kdy žena již sexuální zkušenost má, a to mnohdy i z důvodu znásilnění, tak pro muslimské muže vůbec nepřipadá jako žena vhodná ke sňatku. Pravdou je, že nejsou všichni muslimové přísně ortodoxní, ale každý z nich v koutku srdce touží po ženě čisté, po panně.

Křesťanství a sex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12406 (gejsa.cz#176)