Sex na jednu noc

Pokud jste single a nemáte rádi nudu v posteli, můžete vyzkoušet slastný nezávazný pocit ze sexu na jednu noc! Jenže i ten má svá pravidla, které je potřeba dodržovat. Jak si tedy správně užít bez zbytečných následků?

Lidé dnes k sexu na jednu noc přistupují velmi odlišně. Mnohdy se na něj názory neshodují. Muži i ženy si sex na jednu představují jinak. Jak vlastně takovou rychlovku vnímáme, když jsme zadaní a když jsme bez stálého partnera? Je pravda, že by nám nemělo lichotit, když s námi chce někdo strávit jen noc a další den se nám neozve. Jenže do tohoto podivného vztahu prostě city plést nemůžeme. Když jde na člověka příroda, marně ji obejdeme...

Sex na jednu noc má svá pravidla »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12564 (gejsa.cz#645)