Sex podle krevní skupiny

Odhalte svůj sexuální typ. Jste vášniví a živočišní, nebo si raději sex dlouze a pomalu vychutnáváte? Jste výbušný, nebo spíše klidný typ? Chcete-li se dozvědět více, napoví vám vaše krevní skupina.

Krevní skupina odhalí vaši sexualitu

Máte v krvi vášeň nebo oddanost? Vaše krevní skupina odhalí, jací jste v posteli! Alespoň podle Japonců. Podle krevní skupiny se totiž určuje temperament osobnosti, podobně jako se to dělá podle znamení horoskopu v západních zemích. Jistý japonský psycholog přišel se zajímavým názorem, že mezi krevní skupinou a temperamentem existuje spojení. Pokračoval tedy ve svém průzkumu a přesvědčil se o platnosti své hypotézy. Krevní skupina prý ovlivňuje veškeré oblasti lidského života, od mezilidských vztahů, přes povolání až po oblíbené trávení volného času a neposlední řadě i způsob sexuálního života.

Podle krevní skupiny si Japonci dokonce vybírají spolupracovníky v zaměstnání i své milence! Vyberou si vlastnosti, které od partnera očekávají. Připadá vám to zajímavé, nebo šílené? Zkuste se v typologii dle krevních skupin sami najít.

Vztahy lidí s krevní skupinou A »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12500 (gejsa.cz#490)