Sex přes internet

Pokud jste ještě nezkoušela sex přes internet, přišla jste o novou zajímavou zkušenost! Co kdybychom Vám nyní představili několik pozitivních důvodů, proč si tuhle erotickou zábavu směle dovolit?

Je sex přes internet nevěra?

Sex přes internet můžeme rozlišit na dva druhy - virtuální a webový. U virtuálního sexu dochází k milostnému chatu. Dvojice si navzájem vyměňuje lechtivé zprávy, vyznává se ze svých fantazií a představuje si toho druhého jako sexuálního Boha. U sexu přes webovou kameru existuje větší možnost vzájemného poznávání a může tady hrozit budoucí nebezpečí nevěry. Ve spojení s kamerou si může pár vytvořit dokonalou iluzi pohlavního styku. Můžeme se také rozhodnout, jestli je nám partner sympatický a vidět, jak doopravdy vypadá, což je u virtuálního sexu problém. Mnoho sexuologů se domnívá, že kybersex nevěra není. Označují ho za neosobní prohlížení cizí sexuality stejně jako pornografii. Přenesení svých erotických tužeb z monitoru do reálu je však nevyloučitelné. Důležitá je zde síla partnerského vztahu a komunikace. Znáte své hranice? Pokud ano, jste si jistí, že na kybersexu nejste závislí? I to je totiž možné! Tato závislost může velmi vážně poškodit Vaši pověst i rodinnou harmonii. Velké PRO týkající se sexu přes internet je, že nikdo nemůže otěhotnět a nehrozí Vám ani žádná pohlavní nemoc. Co všechno může člověka motivovat ke kybersexu? Je to hlavně vzrušení z neznáma, touha po odreagování a získání nového zážitku. Někoho také velmi vzrušuje pocit, že na druhé straně třeba sedí jeho budoucí nová láska.

Vztah na dálku a sex

Vztahy na dálku jsou komplikované a málokdy vydrží. V tomto vztahu je nejdůležitější důvěra a pravidelná komunikace. Jak je známo, nedostatek intimity může jakýkoliv vztah naprosto zničit. Proto se nebojte improvizovat a neustále svému partnerovi dokazovat, jak po něm toužíte. Pravidelně se vídejte na skype a zejména ve večerních hodinách si prostřednictvím internetu povídejte při příjemné hudbě. Vyzkoušejte sex přes web kameru. Udržíte si tak ve svém vztahu vášeň a budete se na sebe ještě více těšit.

«« Sex přes internet Jak si užít sex přes internet? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12569 (gejsa.cz#661)