Sex s ex - proč je tak lákavý?

Pokud se právě vám stalo, že jste měli sex s vaším bývalým partnerem či ex-partnerkou, zdaleka nejste první ani poslední. Sex s ex je lákavý, ale nese s sebou jisté komplikace, kterým se každý nedokáže bez bolestných následků vyhnout.

Výzkum odhalil pravdu o přitažlivosti ex

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš – toto rčení v tomto případě neplatí. Výzkum jistého seznamovacího portálu ukázal, že své bývalé partnery máme stále v hlavě a často na ně myslíme. Navíc, přes 40 % žen i mužů se přiznalo, že se vrací ke svým ex-partnerům kvůli sexu, i když už v té době mají nový vztah. A dalším 30 % žen se velmi líbila představa, že by jejich bývalý partner měl zájem se s nimi stále intimně stýkat. Američanům a Britům k těmto chvilkám dokonce dopomáhá 30. říjen, který byl vyhlášen národním dnem pro poslání sms zprávy bývalému partnerovi.

Proč sníme o sexu s ex? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12449 (gejsa.cz#388)