Sexuální detoxikace

Asi jen málokomu je cizí pojem detoxikace. Pro detoxikaci těla neboli jarní očistu, se rozhodujeme, když se cítíme unaveni, bez energie, sužuje nás bolest hlavy aj. Slyšeli jste však o sexuální detoxikaci? Chcete vědět, jaké přínosy Vám nabízí?

 

Detoxikace obecně nás nabije novou energií, ať už se dáme na detoxikaci organismu, nebo sexuální detoxikaci. Budeme se cítit jako znovuzrozeni, kdy se nám do žil vlije tolik potřebná energie, se kterou půjde ruku v ruce dobrá nálada a vnitřní síla. Aby však detoxikace měla ten správný účinek, a mohli jsme se těšit z jejich účinků v maximální možné míře, je třeba se trochu zapřít a vydržet s detoxikací po celou požadovanou dobu. O detoxikaci nelze moc hovořit, pokud bychom se snad postili od lahůdek, pamlsků, či milostných prožitků půl den, či den.

Představení sexuální detoxikace »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12427 (gejsa.cz#340)