Sexuální fobie

Je celkem pochopitelné, že máte určité obavy, jak dopadne Vaše první milování s novým partnerem. Obdobný pocit zažívá velké množství párů. Stres před prvním milováním však není zase nijak zvláštním. Se kterými dalšími sexuálními fobiemi se můžete setkat?

V rámci sexuálních fobií se můžete Vy sami, nebo Váš partner potýkat s jednou, ale také s celou řadou fobií. Možná byste se divili, ale i taková milostná předehra může u některých mužů a žen vyvolat sexuální fobii. Pokud tedy Váš partner upřednostňuje pouze rychlovky, či se snaží jít rovnou na věc, nemusí to být jen z důvodu, že ho předehra nebaví, a není jeho šálek kávy. Pokud se partner nechce ani za nic přiblížit k Vaší jeskyňce ústy, pak nemusí být příčinou snad fakt, že by mu Vaše vagína nevoněla. I zde se může jednat o** sexuální fobii**, která se týká strachu z vagíny. A to je teprve začátek sexuálních fobii. Vydejte se s námi do světa sexuálních fobii, o kterých jste možná ani neslyšeli.

Strach z líbání »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12458 (gejsa.cz#405)