Sexuální hrátky s okurkou

Rádi byste si zpestřili Váš milostný život? Pak můžete vyzkoušet různé potraviny. Některé z nich působí jako afrodiziaka. Další však můžete použít i jiným způsobem, než že je budete jíst. Co vyzkoušet sexuální hrátky s okurkou?

Rozličné ovoce a zelenina na nás může působit eroticky, ať už svým tvarem, pevností, nebo barvou. Jmenovat můžeme například jahody, banány, kiwi, borůvky, maliny. A jak je to v případě zeleniny? Tady bezpochyby vede okurka, ovšem ta salátová. I když i malé okurky, nakládačky můžeme mít spojené s mužstvím. Takové přirovnání však muži příliš nemají rádi. Nakládačky totiž bývají povětšinou malé. Pokud by pak žena řekla směrem k partnerovi, že okurečka, kterou má ve sklenici, jí připomíná jeho penis, pak moc smíchu nevyvolala. My se však zaměříme na pořádnou, salátovou okurku. Jak ji můžete využít, kromě výborného osvěžujícího salátu?

Erotické pomůcky pro zpestření sexuálního života »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12457 (gejsa.cz#403)