Sexuální polohy pro pokročilé

Nejste žádní začátečníci v sexu, a proto byste chtěli vyzkoušet takové sexuální polohy, které by odpovídaly Vaším zkušenostem? Nejenže Vás s nimi bude sex bavit o dost víc, ale příjemně jimi překvapíte i partnera.

Pro koho jsou sexuální polohy pro pokročilé?

Takové sexuální polohy by měli vyzkoušet všichni ti, kteří nejsou v sexu žádnými nováčky. Jestliže Váš sexuální život už nějaký ten rok trvá, je pochopitelné, že Vás již nebaví nebo přímo nudí pořád ty stejné milostné polohy. Zvláště pokud je provádíte s tím samým partnerem. Nemusíte se omezovat pouze na neustále stejné polohy, mezi které jistě patří misionářská poloha, poloha na koníčka, zezadu nebo zboku. Vyzkoušejte i jiné polohy, které dokážou dát Vašemu milostnému životu zcela novou šťávu. Takové, které Vás budou bavit a z kterých budete čerpat do dalších let. Sex je přece o experimentech, nikoliv o nudě a stereotypu.

Kdy vyzkoušet sexuální polohy pro zkušené milence? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12496 (gejsa.cz#480)