Singl náramek - moderní způsob seznamování bez přešlapu

Při seznamování může dojít k nejednomu trapasu, kdy ještě předtím, než vůbec začnete rozvíjet konverzaci, budete neznámým jedincem vypoklonkováni. Důvodem je, že Vám sdělí, že je zadaný, či v manželském svazku.

Symbol lásky či ukazatel Vaše stavu

Zaujal Vás muž, či žena, a nyní jste ve fázi osmělování a vymýšlení strategií, jak zanechat co nejlepší pozitivní dojem? Než přistoupíte k oslovení, respektive spřádání plánů, tak se zadíváte na jedincův prsteníček levé ruky, abyste se ujistili, že máte dveře volné? Bohužel však absence prstenu, ať už zásnubního, nebo snubního nemusí nic vypovídat o tom, že před Vámi stojí singl jedinec, svobodná osoba. Nosit prsteny se již moc nenosí. Zvláště pak muži nejsou moc na prsteny. Ale ani všechny ženy prstenům neholdují, ne snad, že by nebyly na šperky. S prsteny je potíž, protože je třeba na ně dávat pozor, nemáchat je ve vodě, nikde nezapomenout, nezadrhnout s nimi o oblečení, kabelku, stěnu atp. Máte pak tedy poměrně těžký úkol zjistit, zda je dotyčná osoba k mání, či nikoliv. Nechcete-li zahájit detektivní pátrání, ptát se známých, či si snad dokonce zaplatit profesionálního detektiva, nezbývá než riskovat, a říci si, že máte šanci padesát na padesát, že se trefíte. V současnosti se však nabízí ještě jiná možnost, a tou je singl náramek. Má-li ho dotyčná osoba, pak hlásá světu, že je volná.

Snubní prsteny a zásnubní prsteny jako zpečetění lásky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12511 (gejsa.cz#529)