Syndrom permanentního sexuálního vzrušení

Někteří z nás žijí v extrému. Zatímco jedni se potýkají v intimní oblasti s frigiditou, sexuálním chladem, jiní mají přesně opačný problém. Ten, kdo na vlastní kůži nezažil, co přináší sexuální vzrušení, může takovým jedincům závidět.

Je velký rozdíl, zda závislost na sexu je vyvolaná jen v období zamilovanosti, nebo se s permanentním sexuálním vzrušením potýkáte nehledě na momentální partnerskou situaci, v jaké se nacházíte. Na sexu může být závislý jak muž, tak žena. Sice se spíše ve spojitosti se sexuální potřebou hovoří o mužích, ovšem i ženy mohou být řádné nymfomanky, které si „užívají“ nadměrného sexuálního vzrušení.

Sexuální vzrušení bez nutnosti stimulace erotogenních zón »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12478 (gejsa.cz#448)